למה לבחור בנו?

מרכז שירות יונדאי פאר הוקם בשנת 1986 ומשמש כמוסך מורשה לרכבי יונדאי מטעם כלמוביל – חברת האם והיבואנית הרשמית של יונדאי בישראל. מייסד המרכז, רענן לוי, הוא איש מקצוע בעל עשרות שנות ניסיון בתחום הרכב ותעודת הסמכה מטעם משרד התחבורה.

מרכז השירות ממקום בהרצליה פיתוח ונותן מענה ללקוחות פרטיים ועסקיים רבים מהרצליה עצמה, מרמת השרון, מרמת אביב והסביבה. עם לקוחותיו העסקיים נמנות חברות השכרת הרכב אלדן, אוויס ואלבר.

 

כל הדרוש לטיפול איכותי ומקצועי

 
מרכז השירות מתפרס על-פני שטח עצום של 1,600 מ"ר. הודות למכשור החדשני שבמרכז, מובטח לכם שירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובהתאם לטכנולוגיה המובילה בענף הרכב. לרשותכם גם צוות של עשרות עובדים מיומנים, שעוברים הדרכות שוטפות ומתעדכנים בקביעות בכל החידושים האחרונים.

חוויית המתנה נעימה

 
בזמן שרכבכם נמצא בטיפול, הנעימו את זמנכם בחדר הממתנה המרווח. תמצאו בו פינת קפה, כיבוד קל, טלוויזיה, אינטרנט אלחוטי ומבחר של עיתוני היום. בכל שלב תוכלו לפנות לצוות מרכז השירות עם כל שאלה בנוגע לתהליך הטיפול וללוח הזמנים הצפוי.

יושרה מקצועית – זה מחייב!

 
מרכז השירות חבר באיגוד המוסכים, נושא את תו אמון הציבור ופועל בהתאם לאמות המידה הקפדניות של כלמוביל – חברת האם של יונדאי בישראל והיבואנית הרשמית. לפיכך המרכז מחויב מדי יום ביומי לנהוג כלפיכם לפי ערכים של שקיפות ואמינות.

בנוסף לכך, מרכז השירות רואה חשיבות רבה בתרומה לקהילה, תומך בנערים ובנערות במצוקה ומלמדם מקצוע לחיים. הודות לכך, גדלים סיכוייהם להשתלב בהצלחה בחברה ולדאוג לעתידם.