פחחות וצבע

שירותי פחחות נחשבים למצרך שכיח בקרב בעלי רכבים מדי שנה, בין אם בעקבות תיקון לאחר תאונה או בשל רצון להשביח או לשפר את חזות הרכב מבחינה קוסמטית. 

על מנת לוודא כי שירותים אלו אכן מתבצעים באופן איכותי, חשוב לפנות אל מוסך מורשה אשר יוכל להיענות לדרישות הנהגים בצורה מקצועית עד לרמת הפרטים הקטנים. 

אצלנו במרכז השירות יונדאי פאר תזכו לטיפול יסודי לכלל דגמי יונדאי, תוך התחייבות על התוצאה הטובה ביותר שתותיר אתכם מסופקים.

לאור המוניטין הרב שצבר המרכז מזה שנים ארוכות, בדגש על קהל לקוחות חוזרים אשר מצביע ברגליים ומוקיר את השירות המסור לו הוא זוכה השכם והערב, אין לנו ספק כי יש בידינו את היכולת לסייע לרכב שלכם לעבור מתיחת פנים שתשדרג אותו על הצד הטוב ביותר.  

פחחות וצבע – שירותים נבחרים

עם השארת הרכב לטיפולו של צוות מרכז השירות יונדאי פאר, הנכם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי אתם נמצאים בידיים טובות. בעלי המקצוע המובחרים ביותר, אשר מחזיקים ברשותם בניסיון רב שנים בתחום הפחחות והצבע, יהיו אמונים על ביצוע עבודה אפקטיבית ובשקיפות מוחלטת אל מול הלקוח עד לשביעות רצונו המלאה.

תחת המחלקה נכללים מגוון רחב של שירותים נבחרים, הכוללים בין היתר:

  • איחוי שברים ותיקון סדקים בכל חלקי הרכב
  • צביעת כל החלקים והרכיבים המצויים ברכב לפי דרישה
  • טיפול בסדקים ופיצוצים על השמשות
  • ביצוע מלאכת השבחת הרכב וטיפוחו
  • טיפול בפלסטיקה חיצונית עד לרמת גימור מושלמת
  • סתימת חורים ופגיעות פנימיות
  • הכהיית שמשות
  • שיפוץ יריעות וריפודים
  • הסרת כתמים קשים מתוך הרכב

 

במידה ותיאלצו מסיבה כזו או אחרת להשאיר את רכבכם להמשך טיפול במוסך מעבר ליום עבודה אחד, תהיו זכאים לקבל רכב חלופי למשך כל תקופת הטיפול, זאת מתוך רצון לשמור על שגרת חיים תקינה ככל הניתן עבור קהל הלקוחות.

לא מתפשרים על איכות

מרכז השירות יונדאי פאר חרת על דגלו ביצוע שירותים מובחרים המותאמים לשיטות עבודה מודרניות הנהוגות ברחבי העולם. על בסיס מגמה זו, כלל עבודות הצבע והפחחות מתבצעות עם חומרים מובחרים רב תכליתיים ובעזרת מכשור טכנולוגי מתקדם. 

המחלקה מצוידת באמצעים מובילים שנועדו להבטיח טיפולי צבע ופחחות בסטנדרטים הגבוהים ביותר, לרבות מכשירי ייבוש, מערכת מדויקת להתאמת צבעי המקור, תנורי צבע חדישים, מכשור ייעודי למתיחת שלדות סולם והיד עוד נטויה. אנו מקפידים גם על שימוש ברכיבים מקוריים בלבד, זאת מתוך שאיפה להבטיח את בטיחות הרכב בצורה מיטבית.

צוות המרכז ידאג לבצע את השירות תוך שימוש במיומנות אותו צבר לאורך השנים, ועל פי אמות המידה המקצועיות הגבוהות ביותר.

הסדרים מול כל חברות הביטוח

מרכז השירות יונדאי פאר עובד בשיתוף פעולה הדוק עם חברות הביטוח השונות, לרבות: כלל ביטוח, מגדל, הפניקס, מנורה מבטחים, שומרה, ביטוח ישיר, הכשרת היישוב, שירביט ועוד. באמצעות הסדרי ביטוח עם חברות אלו ועוד, אנו מתחייבים על ביצוע טיפולי פחחות וצבע מקצועיים בהתאם לתנאי הפוליסה של ציבור הנהגים, תוך התחייבות להשלמת כלל התיקונים הדרושים בהקדם האפשרי ובמחירי השתתפות עצמית נמוכים.

מחלקת התביעות של המרכז מלווה בנוסף את הלקוחות גם לאחר צאת הרכב המתוקן מהמוסך. אנו דואגים לשמור על קשר עם הנהגים ולעדכן אותם בשוטף לגבי סטטוס התביעה שלהם ועד לסיום ההליך בעניינם.

כלל רכבי יונדאי בהם מבצע מרכז השירות יונדאי פאר שירותי צבע ופחחות, כוללים גם אחריות מלאה תוך שמירה על אחריות היצרן המקורית. 

יתר על כן, כחלק מתודעת השירות של מרכז השירות אנו מציעים מעטפת שירותים במחירים אטרקטיביים תוך פריסת תשלומים נוחה.