מכונאות רכב

מחלקת מכונאות הרכב של מרכז השירות יונדאי פאר מבצעת את כלל סוגי הטיפולים הנחוצים לשמירה על תחזוקתו התקינה של הרכב.

תודעת שירות גבוהה המשתלבת עם עבודה מקצועית על ידי צוות מכונאי רכב מוסמך, כמו גם שמירה חסרת פשרות על נושא הבטיחות וירידה עד לפרטים הקטנים ביותר, מקנים למרכז השירות שלנו יתרון משמעותי אליו ציבור הלקוחות אינו יכול להישאר אדיש. 

בעידן בו מערכות הרכבים החדישים הופכות למתוחכמות ומורכבות, אנו מתחייבים להקצות עבורכם לאורך כל תהליך הטיפול את צוות מכונאי הרכב המובחר שלנו, אשר ידאג לטפל בכל בעיה באופן מיטבי.

כלל מחלקות המרכז, ובדגש מחלקת מכונאות הרכב, מציבות דגש מרכזי על מכלול שירותים המותאמים אישית לסוג הרכב שלכם, תוך הקפדה על ניסיון והיכרות עמוקה עם כלל המערכות המצויות בו.

מעטפת שירותים נרחבת

צוות המרכז מבצע אבחון יסודי ומעמיק של כלל מערכות הרכב באמצעות מחלקת דיאגנוסטיקה מקצועית. לאחר האבחנה הראשונית, אנו פועלים בשקיפות מלאה מול הלקוח לצורך הצגת מכלול השירותים הנדרשים, לרבות תיקונים, החלפת רכיבים או חלקים וכלה בטיפולי תחזוקה שנועדו להבטיח את תקינות ובטיחות הרכב.

עם סיום הטיפול נבדק הרכב על ידי בוחן רכב מקצועי הנדרש לוודא כי אכן הרכב טופל בצורה מלאה. יצוין כי הצוות המאייש את המחלקה כולל אנשי מקצוע מובילים בתחומם, בעלי הכשרות וקורסים נבחרים, המקיימים גם השתלמויות תקופתיות על פי הוראות היצרן. 

המרכז מציע מגוון רחב של שירותים נרחבים המותאמים לכלל דגמי יונדאי בישראל, כולל תיקונים נקודתיים, טיפולים שוטפים והכנת הרכבים לקראת הטסט השנתי במכוני הרישוי. 

טיפולים תקופתיים

על מנת להבטיח את תקינות הרכב ולהקנות ראש שקט לציבור הנהגים כי יוכלו לנסוע בבטחה בכבישי הארץ, קיימת חשיבות עליונה לביצוע טיפולים תקופתיים במוסך מורשה הפועל על פי הנחיות ברורות של היצרן הרשמי.

טיפולים אלו בוחנים את כלל מערכות הרכב בצורה מקיפה, תוך התרעה על תקלות או ליקויים שעשויים להיות אקוטיים. 

יצוין כי מחלקת מכונאות הרכב של מרכז השירות יונדאי פאר מבצעת מדי שנה אלפי בדיקות תקופתיות לכל דגמי רכבי יונדאי בצירוף חלקי החילוף האיכותיים ביותר, שנועדו להבטיח את תקינות הרכב ונסיעה בטוחה.

בטיחות בראש סדר העדיפויות

מרכז השירות יונדאי פאר פועל מתוך חזון לסייע במאבק לתאונות הדרכים, זאת באמצעות מתן שירותים ושימוש ברכיבים איכותיים אשר נועדו להבטיח את בטיחותם של הנוסעים ברכב. 

כחלק מתודעת השירות הגבוהה בו ניחן המרכז אנו עובדים אך ורק עם חלפים מקוריים של היצרן העומדים בתקנות בטיחות מחמירות. 

זה המקום לציין גם כי מחלקת מכונאות הרכב של המרכז הינה בעלת ניסיון בטיפול איכותי על טהרת מערכות המכאניקה של הרכב, ובדגש על מרכיבי הליבה המצויים בו, לרבות המנוע, הבלמים ומערכות הבטיחות.

אנו מתמחים במתן טיפול מקיף בכל רכבי יונדאי ללא קשר לשנת הייצור, כך שגם אם ברשותכם רכב ישן, הרי שאצלנו תוכלו להיות בטוחים כי הוא יזכה למענה הולם ולמעטפת שירותים ללא דופי.

מחירים ללא תחרות

מרכז השירות יונדאי פאר מציע שורה של טיפולים ושירותי מכונאות רכב לכלל דגמי יונדאי במחירים מיוחדים, מתוך מטרה מוצהרת שלא להכביד על כיסם של הלקוחות. 

אנו מיטיבים להתאים את היצע השירותים המוצע על ידינו במחירים אטרקטיביים, אך מבלי להתפשר על עבודה איכותית ללא פשרות.

במסגרת השאיפה להירתם למען קהל הלקוחות אנו מאפשרים פריסת תשלומים נוחה, יחד עם שורה של מבצעים והנחות, תוך מציאת האיזון המתאים בין שירות מקצועי למחיר תחרותי והוגן.