דיאגנוסטיקה

 

אנו נמצאים בעידן בו הטכנולוגיה הינה חלק בלתי נפרד מהרכב המודרני. מערכות או רכיבים שונים שבעבר הופעלו בצורה ידנית, נשלטים כיום כמעט לחלוטין בעזרת מערכות מחשוב אשר הופכות אותו ליעיל ומתוחכם יותר. המשמעות: הליך איתור תקלות או ליקויים במערכות הרכב דורש טיפול מקצועי על ידי מוסכים מורשים או בעלי מקצוע המפגינים מיומנות ושליטה ללא עוררין בכל סוגי התקלות.

על בסיס מגמה זו, אנו עדים בשנים האחרונות לרכבים מכל הסוגים והדגמים שהולכים ומשתכללים בקצב מואץ. במציאות שכזו הופך שלב הדיאגנוסטיקה לרכב, שפירושו בדיקה מקיפה של הרכב על מערכותיו השונות, לבעל חשיבות עליונה, שכן בעזרתו ניתן לפתור כל תקלה בצורה מהירה ומקצועית. 

מדובר למעשה בתהליך המתבצע על ידי מכונאי או חשמלאי רכב מנוסה, במסגרתו הוא מתחבר בעזרת מחשב ייעודי אל מערכות הרכב, כך שתוך דקות בודדות ניתן יהיה לקבל תמונת מצב מקיפה על מצב הרכב ותחזוקתו. 

על מנת לוודא כי רכבכם פועל בצורה תקינה או שמא נדרש עבורו טיפול עקב ליקוי או תקלה כלשהי, מציג מרכז השירות יונדאי פאר, מחלקת דיאגנוסטיקה מקצועית הכוללת צוות מומחים בעלי ניסיון עשיר בתחום, אשר אמון על איתור ואבחון תקלות מקיף בכל מערכות הרכב.

דיאגנוסטיקה לרכב – איך זה מתבצע?

בדיקת הדיאגנוסטיקה מתבססת באמצעות סורקים מקוריים של יצרני הרכב השונים, כמו גם בעזרת מכשור טכנולוגי מתקדם וכלי עבודה ייעודיים. אלו מספקים יחד פלט אחד המקבץ בתוכו את כל התקלות האפשריות והקיימות ברכב. כך ניתן לקבל אבחון מדויק שיצביע על תקלות הדורשות טיפול מיידי, ואף כזה שיתריע מבעוד מועד על ליקויים שעשויים להתרחש בו בעתיד.

מחלקת הדיאגנוסטיקה של מרכז השירות יונדאי פאר אחראית לבצע את הליך האבחון על בסיס תוכנת מחשב איכותית, אשר מבטיחה עיבוד נתונים מדוקדק תוך שימוש במאגרי מידע מקצועיים, לרבות אפשרות לתמיכה מרחוק על ידי מומחי היצרן.

יצוין כי צוות התפעול של המחלקה מתעדכן מעת לעת ביחס לחידושים בתחום הדיאגנוסטיקה לרכב, בעזרת השתתפות בסדנאות והשתלמויות שנועדו להעשיר את הידע שלהם ולהבטיח כי יוכלו לאבחן כל רכב בצורה מיטבית.

דיאגנוסטיקה לרכב – אילו תקלות ניתן לתאר?

שירותי דיאגנוסטיקה מאפשרים לסרוק תוך זמן קצר את מערכות הרכב בצורה מלאה, שכן עיבוד הנתונים והפלט המתקבל נוכח הבדיקה המקיפה הינם בעלי ערך מוסף לתחזוקתו. אלו עשויים למעשה לחסוך לכם כסף וזמן יקרים, שעלולים להתרחש עקב אבחון שגוי או בהיעדר עדכון לגבי תקלה מכל סוג שהיא. 

באמצעות כלי האבחון היעילים של מרכז השירות יונדאי פאר, ניתן לאבחן שורה רחבה של תקלות וליקויים בכל דגמי הרכבים, החל ממערכות המנוע, החשמל, מיזוג האוויר, הגלגלים והדלק, ועד לתקלות נקודתיות אשר סביר להניח כי לא הייתם מצליחים לאתר בעצמכם לעולם.

פרט לאיתור התקלות, ביצוע בדיקת דיאגנוסטיקה לרכב על בסיס קבוע, הינה בעלת חשיבות גבוהה לשמירת התקינות של הרכב, תוך שמירה על פרמטרים כמו צריכת דלק נמוכה, בטיחות הנוסעים ומשתמשי הרכב ואף מניעה של פליטת מזהמים הפוגעים בסביבה.

דיאגנוסטיקה לרכב – טיפול מסור ומקצועי

מרכז השירות יונדאי פאר חרט על דגלו מתן שירות מקצועי לכלל ציבור הנהגים בישראל, תוך התממשקות מלאה עם התמורות והחידושים הטכנולוגיים המשפיעים על ענף הרכב הלכה למעשה.

אנו מתחייבים לספק עבורכם שירות איכותי תוך מתן מענה נקודתי לכל תקלה או ליקוי אשר עלולים להתגלות ברכבכם. 

בדיקת הדיאגנוסטיקה לרכב המתבצעת על ידנו מוצעת במחירים הוגנים, כאשר עם סיומה תועברו אל יתר מחלקות המרכז להמשך טיפול.