חשמל ומיזוג אוויר

מרכז השירות יונדאי פאר מתמחה באבחון ותיקון תקלות במערכות החשמל ומיזוג האוויר בכל דגמי יונדאי.

בעזרת צוות מומחים מיומן ובעל ניסיון עשיר, אנו מתחייבים לסייע בטיפול בכל סוגי התקלות הקיימות במערכות אלו, תוך פרק זמן קצר ושמירה על מקצועיות מלאה. 

חשמל – חלק אינטגרלי מתחזוקת הרכב שלכם

מערכת החשמל הינה אחת ממערכות הליבה של הרכב המצריכה טיפול יסודי ומעקב שוטף לשם שמירה על תקינותו.

בעבר טופלו מערכות החשמל של מרבית הרכבים בצורה מכאנית, אך לאור ההתפתחות הטכנולוגית המואצת של ענף הרכב, עברו מערכות אלו תהליך מהפכני שהפך את הטיפול בהן רובו ככולו לממוחשב. 

מרכז השירות יונדאי פאר מתאים את עצמו לעידן המודרני, בדגש על התמורות והשינויים המתרחשים בענף הרכב. לשם כך אנו מפעילים מחלקת חשמל ייעודית בעזרת חשמלאים ומכונאי רכב מוסמכים, בעלי ניסיון והיכרות לפני ולפנים עם כלל הרכיבים וחלקי הרכב, לרבות מערך החשמל. 

בין שירותי החשמל השכיחים אשר מעניק מרכז השירות יונדאי פאר:

  • מכירה והתקנה של מצברים
  • שירותי חשמל כלליים, כדוגמת: תיקוני חיווטים, החלפת סטארטר או אלטרנטור, תיקוני קצר חשמלי, בדיקות זליגה ועוד. 
  • תיקון מנגנוני ומנועי חלונות
  • חידוש מערכות נעילה 
  • חידוש פנסים
  • החלפת לוחות מקשים לקודנים

 

בשל נחיצות השמירה על תקינותם של רכיבי החשמל ברכב, מתבצעים שירותי התיקון של מרכז השירות יונדאי פאר באמצעות ציוד חדיש המותאם לעדכונים האחרונים שנכנסו בדגמי יונדאי. 

מיזוג אוויר – כי מגיעה לכם נסיעה נעימה

בקיץ הישראלי וגם ביתר עונות השנה, מזגן הפך למוצר צריכה בסיסי עליו אנו פשוט לא מסוגלים לוותר. מסיבה זו כל תקלה במערכת מיזוג האוויר של הרכב, עשויה לגרום לעוגמת נפש ולהפוך את מהלך הנסיעה לסיוט של ממש. 

על מנת לגאול אתכם מייסורי נסיעה נטולת מזגן או עם מערכת מיזוג אוויר תקולה, מפעיל מרכז השירות יונדאי פאר מחלקה ייעודית המתמחה בפתרון תקלות מקיף במערכת מיזוג האוויר של הרכב. הטיפול מתבצע על ידי מכונאים וחשמלאי רכב מוסמכים, הנעזרים בציוד משוכלל ומודרני, אשר מסייע להם לטפל בכל תקלה בצורה יעילה תוך פרק זמן קצר.

בין השירותים הנפוצים בהם מטפל המרכז השכם והערב עבור מערכות מיזוג אוויר:

  • בדיקה, אבחון ותיקון של מערכות המיזוג, 
  • מילוי גז
  • החלפת שסתומים ומדחסים
  • טיפול ואקום באמצעות גז ושמן זרחן המאפשר לאתר תקלות בצורה קלה במיוחד. 

צוות המומחים של מרכז השירות יונדאי פאר מבטיח גם טיפול יסודי ומעמיק בכל רכיבי המדחס, לרבות תקלות שכיחות כדוגמת התייבשות אטם ציר המדחס או כניסת נוזלים אל מערכת הקירור, שעלולים לפגום בפעילות התקינה של מערכת מיזוג האוויר. 

יצוין כי מרכז השירות יונדאי פאר חרת על דגלו מתן שירות איכותי אשר יוביל לפתרון מקצועי ומהיר של כל תקלה אשר עשויה להתגלות במערכת מיזוג האוויר של הרכב. אנו מתחייבים לעשות את המיטב מנת להבטיח כי תוכלו לחזור וליהנות מאוויר קר בימי הקיץ החמים, תוך שמירה על חוויית נסיעה נעימה. 

מרכז השירות יונדאי פאר

מרכז השירות יונדאי פאר צבר מוניטין רב שנים בזכות שירותי החשמל ומיזוג האוויר אותן הוא מבצע ביד רמה עבור כלל דגמי יונדאי המוצעים בשוק הרכב הישראלי. 

בעזרת שירות מסור המתבצע בשקיפות מלאה מול קהל הלקוחות, אנו משקיעים את מירב המשאבים המקצועיים והון אנושי משובח, למען הענקת שירות מיטבי תוך דאגה לתחזוקת כלל רכבי יונדאי והבטחת נסיעה בטוחה ותקינה.